Головна » Статті та поради » Основні способи для установки вхідних дверей.

Основні способи для установки вхідних дверей.

Інтеграція України для встановлення вхідних дверей:

1 спосіб (самий практичний)

За розмірами попередніми двері виконується зборка дверної коробки, врізається місце під замок і дві або три петлі. За допомогою 4-8 саморізів певної довжини коробка наскрізним методом кріпиться до стіни де розташований отвір. Регулювання положення дверного блоку фіксується клинами (можна з дерева або пластика) - регулювання дверей проводиться до тих пір, поки двері не перестануть змінювати своє положення при відкритті / закриття, тобто двері повинні стояти рівно. Вільний простір між стіною і дверима заповнюється монтажною піною. Після чого чекаємо поки піна застигне - і готово):

 

2 спосіб

Виконується збірка коробки за розмірами дверного полотна. Ппрі установці дверей у проріз використовуються: рівень, заставні, дерев'яні або пластикові клини. Після чого вільний простір між дверною коробкою і стіною заповнюється піною. Після 24 годин на дверну коробку врізаються петлі, за якими навішується готове полотно. Ширина зазору двері регулюється глибиною, на яку врізаються петлі. Наприкінці у двері врізається замок. Головні недоліки цього методу еот те що монтажна піна може змінювати свій об'єм у бік збільшення при підвищенні вологості повітря і навпаки. З часом коробку починає вести і двері погано відкривається (Клин).

 

3 спосіб

Збирається гарна коробка по дверному полотну, сюди жн врізаються замок і дві або три петлі. Установка двери виконується шляхом наскрізного кріплення до стіни на саморізи (4-6 точок) через ці кріплення петель і самої замкової відповідь планки. Налаштування дверного блоку проводиться кількома дерев'яними або пластиковими клинами, вільний простір між дверним блоком і стіною заповнюється звичайної монтажною піною. Основний недолік - дуже слабке кріплення, так як трьох точок для кріплення не вистачає.

 

4 спосіб

Збірка дверної коробки за розмірами дверного полотна а так само врізання замку і петель. Встановлення дверного блоку в його отвір проводиться за допомогою дерев'яних клинів або пластикових а також монтажної стрічки, закріпленої з двох сторін через основні торці дверної коробки на стіну. Вільний простір між самою коробкою і стіною заповнюється будівельної монтажною піною. При даному способі установки вкрай складно налаштувати положення дверного блоку, оскільки кут двері, під яким саморізи вгвинчуються в стіну, дорівнює сорока п'яти градусів.

Теги к данной странице:двери входные пластиковые, бронированные двери сборка установка регулировка