Info

Бронедвері всіх кольорів веселки

Під словом «бронедвери» мають на увазі різне. Для когось бронедвері це полегшена конструкція з металу, яку заповзятливі торговці імпортують з "Піднебесної" (Китай). Можливо, хтось вважає, що бронедвері це конструкція з листової сталі і профільної труби, яку місцеві умільці зібрали «до купи» в одному з гаражів або сарайчику. Для третіх, бронедвері це масивна металева конструкція, яка має закладатися в дверний проріз ще в момент будівництва будівлі за допомогою будівельного крана. Як би ми з вами не думали про те, що таке сучасні двері, нам не оминути питання: які двері вибрати для своєї квартири, будинку?

Щоб наш вибір був обгрунтованим треба дізнатися про двері, їх обробці і комплектації, як можна більше. Перше питання, яке направить нас в потрібному напрямку це: для чого нам потрібні бронедвері? У Києві один район відрізняється від іншого. У кого-то вхід у під'їзд охороняє консьєрж, хтось живе в будинку, що знаходиться, під охороною, ну а частина з нас не має ні того, ні іншого. Тому і треба проаналізувати наскільки наш мікрорайон є безпечним. Якщо ви чуєте, що раз у раз у вашому кварталі обкрадають одну квартиру за одною. А може, ваш двір нагадує площа перед залізничним вокзалом. Те простий металевої китайської дверима вам тут не обійтися. Та й взагалі, китайські вхідні двері, окрема розмова. Їх, на батьківщині, не вважають вхідними дверима! А міжкімнатними, і то застосовують не для всякого офісу!

вибрати бронедвері
вибрати бронедвері
вибрати бронедвері
вибрати бронедвері
МДФ плівка ламінат
МДФ шпонування, ALPI шпон
МДФ фарбування граніт, RAL
Антивандальна плівка

На відміну від китайських дверей треба вибирати бронедвері, в яких товщина листа не менше 2,2 мм. Так як в китайських дверях цей розмір рідко досягає 1 мм, в більшості випадків 0,58 мм. 3-4 міліметрова сталь для вхідних дверей буде самим ідеальним варіантом для багатьох київських квартир.

Далі відзначимо таку важливу складову, як конструкція дверей. Дверне полотно має залишатися в дверному отворі навіть, якщо зловмисник зможе спиляти петлі. Такого ефекту можна досягти за допомогою системи ригелів. Висувні штирі високого класу міцності входять з полотна в лутка при закриванні. Тут вже ніякому злочинцеві не під силу буде зайти у двері забезпечену таким пристроєм.

Замок - повинен також бути надійним елементом всієї конструкції двері. Замки для бронедверей треба вибирати з підвищеною надійністю: таємність самої серцевини, спеціальні броньовані накладки, які захищають механізм замку, і накладка захищає серцевину від висвердлювання - ось важливі деталі замку для будь-якої бронедвері.

Оздоблення дверей може бути різноманітною. Вхід йде обробка цінними породами дерева, панелями МДФ, вінілкожа і т.д. тут вже кожен вибирає те, що йому до смаку і по кишені. Вибираючи броньовані двері для своєї квартири треба звертати увагу не лише на зовнішній вигляд дверей, а але те, від чого буде залежати ваша безпека і безпека вашої сім'ї - надійність! Якщо ваші двері буде з листової сталі необхідної товщини, містити в своїй конструкції ригеля і буде забезпечена високоякісною фурнітурою, то розмови сусідів про зростання крадіжок у вашому районі вас анітрохи не схвилює.

 

Вибір бронедвері

Питання вибору встає перед людиною постійно. Ми постійно щось вибираємо. Вибираємо, що з'їсти на сніданок і куди поїхати у відпустку, що одягнути і який фільм подивитися. Рішення більшості повсякденних питань не тягне за собою якихось серйозних наслідків, максимум - це зіпсований настрій і даремно витрачені гроші. Але буває, що від правильності вибору чого-небудь, залежить дуже багато. Вибір бронедвері, рішення, від якого залежить благополуччя, безпека і навіть життя всіх членів сім'ї.

Зважаючи на серйозність, до питання вибору бронедвері слід підійти грунтовно. Перш за все, потрібно дуже уважно розглянути, пропоновані бронедвері. Розглядаючи варіанти обробки, фурнітури і замків, не бійтеся задавати питання продавцю. Уже на цьому етапі можна отримати певне уявлення про якість товару і про професіоналізм і порядність продавця. У тому випадку, якщо працівники фірми не справили на Вас гарного враження, і виникають сумніви в їх професіоналізмі, краще не замовляти бронедвері на цій фірмі. Так як від якості, придбаної бронедвері, і від правильності установки залежить безпека всієї родини і майна, краще знайти надійного виробника і продавця.

вибрати бронедвері
вибрати бронедвері
вибрати бронедвері
вибрати бронедвері
Натуральна фільонка
Фарбування порошкове
Фарбування гранітовая
Фарбування нітро-емаль

Великий асортимент на ринку бронедверей, дає можливість вибрати найбільш відповідний варіант для Вас. Параметри двері і приблизна ціна, на яку Ви розраховуєте, допоможе консультанту підібрати підходящу модель бронедвери.

Головне, на що слід звернути увагу - це замки. Саме від надійності замків залежать захисні властивості бронедвері. Найкраще встановлювати два замки різних типів: циліндровий і сувальдний. Кращими виробниками замків вважаються Італія, Іспанія і Швеція. Стоять надійні замки недешево, але на безпеці краще не економити.

Вибираючи броньовані двері, уточніть, яку гарантію надає компанія. Навіть відомі виробники надають гарантію не більше, ніж п'ять-шість років. Тому, якщо фірма обіцяє десять років гарантії, не вірте. Якщо фірма не пропонує встановлення, то про гарантії, і мови бути не може. Фірма, що продала двері, завжди зможе послатися на неякісну установку іншої фірми, яка і призвела до поломки бронедвері.

Вибір оздоблення бронедвері, питання теж немаловажний. Залежно від вибору, зовнішній вигляд вхідних дверей буде або радувати, або дратувати багато років. Велика різноманітність оздоблювальних матеріалів, дозволяє вибрати обробку для бронедвері на будь-який смак і гаманець.

Вибравши якісні бронедвері, Ви зможете захистити свою родину від холоду, шуму, пилу, а майно від злодіїв і від пожежі.

 

Бронедвери для міської квартири

Вхідні двері для різних приміщень повинні володіти специфічними властивостями, в залежності від призначення. Наприклад, для бронедвері, яка «охороняє» вхід на склад, головним критерієм вибору є захисні властивості і безпеку. А вхідні двері заміського будинку, повинні мати гарну стійкість до атмосферних впливів.
При виборі оздоблення вхідних дверей для міської квартири, основним критерієм вибору є не стійкість до вологи і перепаду температур, а практичність і красивий зовнішній вигляд.

Різноманітність оздоблювальних матеріалів дозволяє підібрати гарну й практичну обробку бронедвері в будь-якому ціновому діапазоні. Тому що вхід у квартиру, зазвичай, здійснюється з майданчика під'їзду і прямого впливу вологи, сонця, високих і низьких температур на двері не спостерігається, можна використовувати для оздоблення бронедвері будь-який з наступних матеріалів: натуральне дерево, шпон, ламінат, вагонку, МДФ, антивандальну плівку, вінілкожу, фарбу.

Один з найкрасивіших і дорогих оздоблювальних матеріалів для бронедвері є натуральне дерево. Фільонок обробка з натурального дуба або горіха ефектно прикрашає вхідні двері і виділяє їх на фоні інших дверей, на сходовому майданчику. Природні властивості дерева служать для додаткової теплоізоляції і шумоізоляції двері. А для того, щоб збільшити термін служби, дерево обробляється спеціальними складами.

вибрати бронедвері
вибрати бронедвері
вибрати бронедвері
вибрати бронедвері
Вініліс шкіра
Ексклюзивне (коване) оформлення
МДФ лінія «Візерунок»
МДФ комбінований

Найбільш популярний оздоблювальний матеріал - це МДФ. Свою популярність, як оздоблення бронедвері, МДФ набув завдяки великому вибору текстур і квітів, а так само завдяки стійкості до пошкоджень і хімічних речовин. А порівняно невелика вартість МДФ, зробила цей обробний матеріал безперечним лідером.

Ще один вид поширеною оздоблення вхідних дверей - це антивандальний плівка. Основною перевагою цього покриття можна назвати стійкість до механічних пошкоджень. Ця особливість особливо корисна для вхідних дверей, розташованої на першому поверсі, там, де відкритий доступ хуліганам. Антивандальна плівка захищає поверхню дверей від будь-яких небажаних пошкоджень. Невелика вартість такої антивандальної обробки, робить її доступною.

Такий оздоблювальний матеріал, як вагонка, зазвичай, використовується для обробки внутрішньої поверхні бронедвери. Цей недорогий матеріал прикрасить передпокій і створить затишок. Вагонка має великий вибір текстур і квітів.

Вініл шкіра, хоч і є найдешевшим оздоблювальним матеріалом для вхідних дверей, вона дуже надійна і міцна.

Якою б не була оздоблення бронедвері, не можна забувати про звільнення. Про специфіку догляду за різними видами поверхні, слід дізнатися у виробника. Правильний догляд за поверхнею бронедвері на довгі роки збереже їх практичність і красу.

Теги к данной странице:бронедвері від виробника, броньовані двері київ, дверы броньовани, металеві двері китай, броньовані двері в києві

Строймарт | Рейтинг сайтов украины строительство и недвижимость
Рейтинг мебельных сайтов на UKRMEBEL.COM Стороительный портал. Технические документы. Спец новости. Сервисы. клинкерный кирпич Строймарт | Рейтинг сайтов украины строительство и недвижимость Каталог ссылок, Top 100.